Филџан за еспресо

300,00 ден

Илустриран, стаклен филџан за еспресо (80мл) со тацна
Доаѓа спакуван во соодветна кутија
Препорака: Мијте рачно, избегнувајте машина за садови

Shopping Cart
Scroll to Top