Sale!

Торбичка за тестенини

400,00 ден

Рачно изработена, памучна илустрирана торбичка за чување тестенини (или за друга намена)
Прекрасен и уникатен детаљ за во кујна
Материјал: Американ платно
Димензии: 39см x 22см
Доаѓа соодветно спакувана

Shopping Cart
Scroll to Top