Sale!

Стикери: Носталгија2

Original price was: 200,00 ден.Current price is: 150,00 ден.

Сет од 3 стикери, водоотпорни и со заштитна фолија
За декорирање на вашите дневници, честитки, пликоа, подароци, предмети
Димензија на стикер: 5см

Shopping Cart
Scroll to Top