Sale!

Стикери: Зборови

150,00 ден

Сет со 12 различни стикери со пораки за сите ваши сакани луѓе.
Искористете ги за декорирање на подароци, честитки, пликоа, или едноставно подарете им ги. <3
Дијаметар на стикер: 4см

Нема на залиха

Shopping Cart
Scroll to Top