Маичка: Под цветот1, Сина

800,00 ден

Маичка на кратки ракави со илустрација
Материјал: 95% памук, 5% еластин
Боја: Светло-сина
Опуштен модел, неструкиран

Одбери големина

S, M, L, XL, XXL

Shopping Cart
Scroll to Top