Sale!

Декоративен чорап: Божиќна песна

Original price was: 600,00 ден.Current price is: 450,00 ден.

Илустрирано новогодишно чорапче
Целосно рачно изработено со најмногу љубов и внимание. Се надевам дека оние кои ќе ги имате во вашите домови ќе ве радуваат секоја зима, долго, долго, долго.

Димензија: 45см х 20см
Доаѓа соодветно спакувано

Shopping Cart
Scroll to Top