Стегач: Хербариум

370,00 ден

Материјал: сатен

Рачно изработен, илустриран стегач за коса со свиленкаста текстура
Боја: Светло-син
Производот го добивате соодветно спакуван

Нема на залиха

Shopping Cart
Scroll to Top