Sale!

Специјална понуда: сет од ташна, чаша и принт

Original price was: 2.130,00 ден.Current price is: 1.500,00 ден.

Сет од:
1. Рачно изработена торба
3. Чаша: Во овој дом има место само за љубов
4. Принт во А5 големина по ваш избор

Повеќе за производите во сетот:

Рачно изработена чанта со илустрација пиле
Материјал: платно американ
Димензии:
31смх30см – без прерамката
17смх15см – надворешен џеб
Важно: Торбата перете ја рачно и нежно
Tашната е цврста, со внатрешна постава, три внатрешени и еден надворешен џеб.

Стаклена чаша со принт (со рачка)
Доаѓа спакувана во соодветна кутија
Препорака: Рачно миење, избегнувајте машина за садови

А5 принт (14.8 cm x 21 cm) испечатен на 300 гр. хартија
Оригинална илустрација

Shopping Cart
Scroll to Top