Привезок: Растение 3

330,00 ден

Рачно изработен привезок од платно, наполнет со памук
Големина на привезок без механизмот за закачување: 7см
Доаѓа соодветно спакуван

Нема на залиха

Shopping Cart
Scroll to Top