Маичка: Под цветот3, бела

800,00 ден

Маичка на кратки ракави со илустрација
Материјал: 95% памук, 5% еластин
Боја: Бела
Опуштен модел, неструкиран

Одбери големина

L, XL

Shopping Cart
Scroll to Top