Маичка: Под цветот1, крем

800,00 ден

Маичка на кратки ракави со илустрација
Материјал: 95% памук, 5% еластин
Боја: Крем/окер
Опуштен модел, неструкиран

Одбери големина

M

Shopping Cart
Scroll to Top