Маичка: Под цветот1, сина

800,00 ден

Маичка на кратки ракави со илустрација
Материјал: 95% памук, 5% еластин
Боја: Светло-сина
Опуштен модел, неструкиран

Одбери големина

L

Shopping Cart
Scroll to Top