Sale!

Дуксер: Лисица, Розев

1.200,00 ден

Мек, комотен, памучен дуксер со мала илустрација на левата страна
Дозволено е и машинско перење
– Овој модел е пократок и пострукиран, имајте го тоа предвид кога ќе избирате големина

Нема на залиха

Shopping Cart
Scroll to Top