Sale!

Дуксер: Лисица, Окер

Original price was: 1.200,00 ден.Current price is: 800,00 ден.

Мек, комотен, памучен дуксер со мала илустрација на левата страна
Дозволено е и машинско перење
– Овој модел е поширок и посопуштен, имајте го тоа предвид кога ќе избирате големина
– Од овој модел има достапен уште само еден број: L

Shopping Cart
Scroll to Top