Sale!

Дуксер: Лисица, Зелен

Original price was: 1.500,00 ден.Current price is: 1.200,00 ден.

Мек, комотен, памучен дуксер со мала илустрација на левата страна
Дозволено е и машинско перење
– Овој модел е поширок и подолг, имајте го тоа предвид кога ќе избирате големина

Одбери големина

L, XL, XXL

Shopping Cart
Scroll to Top