Sale!

Дуксер: Верверичка, Крем

1.200,00 ден

Мек, комотен, памучен дуксер со мала илустрација на левата страна
Дозволено е и машинско перење
– Овој модел е пократок и пострукиран, имајте го тоа предвид кога ќе избирате големина
– Достапен само со бела врвка

Одбери големина

S, M, L

Shopping Cart
Scroll to Top